Wyświetlanie 1–12 z 50 wyników

Ilustracje Anatomiczne

Znajdziesz tu bogaty zbiór medycznych rycin, które zostały wykonane przez ilustratorkę medyczną. Wszystkie ilustracje są bardzo szczegółowe i anatomicznie poprawne, zostaly wykonane na podstawie badan, obserwacji i przeglądania dziesiątek atlasów anatomicznych i medycznych książek. Jest tu wiele tematów i anatomicznych zagadnień: budowa czaszki, budowa kręgosłupa czy anatomia stopy, anatomia mózgu, anatomia mięśnia sercowego. Ale także bardziej specyficzne ilustracje, takie jak budowa jamy pachowej, z czego składa się obręcz barkowa, jak przebiega nerw trójdzielny, którędy biegnie nerw twarzowy, jak zbudowane jest dno miednicy, jak wyglądają więzadła miednicy.

Anatomiczna Pomoc Naukowa

Wszystkie ryciny, które znajdziesz w tym anatomicznym banku grafik, możesz zakupić w ramach licencji, by używać ich do swoich celów. Możesz wybrane anatomiczne ryciny zamieścić w swoim specjalistycznym podręczniku, w medycznej publikacji, którą piszesz lub podczas medycznej konferencji, w której uczestniczysz. Wszystkie anatomiczne ryciny mają doskonałą jakość, dlatego nadają się do druku. Te medyczne ilustracje możesz wydrukować i użyć w kursie, który przygotowujesz lub korzystać z nich podczas pracy z pacjentem – będą świetną pomocą dydaktyczną w Twoim gabinecie. Jeżeli prowadzisz blog lub media społecznościowe związane z tematyką medycyny, moje anatomiczne ilustracje również bardzo Ci się przydadzą. Będą wspaniałym wizualnym uzupełnieniem tematu, który poruszasz w swoim wpisie. Jeżeli organizujesz kurs, moje medyczne ilustracje będą niespotykanym i oryginalnym uzupełnieniem treści, które poruszasz. Ilustracje przedstawiająca Mięśnie dna miednicy świetnie sprawdzi się na kursie dla położnych czy kursie dla fizjoterapeutów uroginekologicznych. Rycina, na której znajdują się mięśnie twarzy i nerw twarzowy doskonale spełni swoją rolę, używana podczas kursu dla kosmetyczek czy masażystów.

Wsparcie medyków, pomoc dla fizjoterapeutów

Medyczne ryciny bardzo przydadzą się w gabinecie fizjoterapeuty podczas pracy z pacjentami. To wyjątkowa, nietypowa ozdoba gabinetu fizjoterapeuty. Ilustracje anatomiczne posłużą także jako uzupełnienie podręcznika akademickiego. Chirurg, ortopeda, ginekolog czy kardiolog piszący swoją własną książkę na pewno odnajdzie w zbiorze tych medycznych rycin tematy, których potrzebuje. Grafiki medyczne pomogą w nauce studentowi medycyny, studentowi fizjoterapii czy studentowi pielęgniarstwa. Będą świetnym materiałem poglądowym dla każdej osoby, która prowadzi swoje własne kursy: niezależnie czy są to kursy dla fizjoterapeutów, kursy dla uroginekologów czy kursy dla lekarzy.

Drukowany plakat anatomiczny na zamówienie

Wszystkie medyczne ilustracje, które tu znajdziesz, możesz także zamówić w formie drukowanej. Możemy dodać podpisy najważniejszych anatomicznych struktur, dodać tytuł medycznego plakatu, wybrać format. Plakat anatomiczny z układem pokarmowym, tablica medyczna z więzadłami miednicy czy plansza medyczna z więzadłami stopy to tylko kilka propozycji z szerokiej palety pomysłów, które możemy razem zrealizować. Napisz do mnie wiadomość i opisz czego potrzebujesz, a medyczna tablica dopasowana do Twoich potrzeb powstanie specjalnie na Twoje zamówienie.