Potrzebujesz zilustrować swoją książkę lub artykuł, wyjaśnić na rycinach przebieg zabiegu, opisać za pomocą ilustracji zagadnienie medyczne?

Jestem tu dla Ciebie! Współpracuję z lekarzami, wykładowcami i firmami z branży medycznej, a moje prace można znaleźć w podręcznikach dla studentów i lekarzy, specjalistycznych artykułach naukowych czy w materiałach pomagających pacjentom zrozumieć skomplikowane zagadnienia kliniczne. Wyjdę naprzeciw wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Potrzebujesz plakatu anatomicznego?

Mam w ofercie sporo wzorów, jednak jeżeli masz pomysł na nowy temat, napisz koniecznie, wspólnie ustalimy jak ma wyglądać projekt.

Planujesz self-publishing i potrzebujesz wsparcia?

Jako projektant graficzny zajmuję się projektowaniem, składem i przygotowaniem do druku książek z zakresu medycyny i nie tylko. Wiem, jak stworzyć Twoją wymarzoną książkę i pomogę Ci odebrać z druku pierwszy egzemplarz (lub nacisnę pierwsze „Download”, jeśli planujesz e-booka).

Jak wygląda współpraca?

Napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń, opisz lub opowiedz czego potrzebujesz. Zaplanujemy wygląd ilustracji, czas realizacji zlecenia oraz wysokość ceny. Cena zależy od kilku czynników:

- stopień skomplikowania ilustrowanych zagadnień

- styl ilustracji (może być prosty, schematyczny lub szczegółowy, realistyczny)

- czy chcesz zakupić również prawa autorskie do ilustracji


Zadzwoń: 600 372 882

Napisz: kontakt@martapawelec.pl


Moi klienci:

loga firm