Jestem autorką ponad 30 plakatów anatomicznych z bardzo wielu dziedzin: od budowy serca, mózgu czy kręgosłupa, aż po anatomię gardła, nerwy czaszkowe, mięśnie dna miednicy czy nerw twarzowy. Ten zbiór stale rośnie, więc jeśli nie ma tu tematu, którego potrzebujesz, zapewne niedługo się pojawi! Wszystkie wzory możesz obejrzeć i zamówić do swojego gabinetu tutaj. Zaprojektowane przeze mnie tablice medyczne ozdabiają ściany gabinetów w całej Polsce: zamawiają je m. in. fizjoterapeuci, ginekolodzy, chirurdzy, podolodzy, logopedzi czy kosmetolodzy, a także szpitale, uczelnie oraz instytucje związane z medycyną, anatomią i budową ciała człowieka. 

Co roku w listopadzie wypuszczam w świat Kalendarz Anatomiczny – to mój najbardziej rozpoznawalny projekt. Składa się z 13 kolorowych, szczegółowych ilustracji medycznych z bardzo różnych dziedzin. Kalendarz ma format A2, jest ścienny i spiralowany. Stworzyłam już 4 edycje, a każda z nich była ozdobiona nowym, unikalnym zestawem rycin. Od niedawna, oprócz Kalendarzy, znajdziesz w moim sklepie także Anatomiczny Planner książkowy. Jego wnętrze jest zaprojektowane przeze mnie w taki sposób, by maksymalnie pomóc Ci w realizacji Twoich planów na cały rok. A do tego ma sporo anatomicznych ilustracji, jest więc mini-albumem anatomicznym.

Zilustrowałam niemal cały podręcznik traktujący o onkologii okolic głowy i szyi. W publikacji znajdują się dokładne, anatomiczne ryciny, kolorowe i szczegółowe ilustracje, jak również schematy z zabiegów.

Oprócz ilustracji byłam odpowiedzialna za projekt całego podręcznika. Zaprojektowałam także jego okładkę, do której wykonałam anatomiczną ilustrację.

Projekt wykonany dla: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego

Ponad 70 kolorowych, anatomicznych ilustracji. Przede wszystkim dokładnych i szczegółowych, ale wykonałam także kilkanaście rycin schematycznych. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami autora podręcznika, z którym pracowałam ramię w ramię przez kilka miesięcy – by stworzyć podręcznik unikalny na skalę ogólnopolską.

Oprócz ilustracji byłam odpowiedzialna za projekt całego podręcznika. Zaprojektowałam także jego okładkę, do której wykonałam anatomiczną ilustrację.

Projekt wykonany dla: Wydawnictwo Kwintesencja

3 kolorowe, specjalistyczne ilustracje przedstawiające zabieg chirurgiczny, który polega na zespoleniu pozostałej po resekcji górnej części żołądka z jelitem czczym.

Projekt wykonany dla: LEPOLEK

Wykonanie 5 ilustracji oraz zaprojektowanie plakatu przedstawiającego choroby proktologiczne.

Projekt wykonany dla: MIRALEX

Ilustracje przedstawiające budowę ciała kobiety oraz mężczyzny. Ryciny powstały z przeznaczeniem do aplikacji dla fizjoterapeutów, dlatego głównym założeniem była tu prostota formy oraz czytelność.

Projekt wykonany dla: Krajowa Izba Fizjoterapeutów

Wybrane ilustracje przedstawiające narząd wzroku, jego patologie oraz przebieg niektórych zabiegów.

Projekt wykonany dla: The Patient Education Institute

Kolorowe ilustracje skupiające się na ukazaniu mięśni najbardziej dotkniętych przy wadach postawy: kifozie, lordozie, kifozie-lordozie, sway-back oraz flat-back

Projekt wykonany dla: Klient indywidualny

Ryciny przedstawiają anatomię mięśni goleni, ścięgna Achillesa oraz przebieg nerwu piszczelowego w dwóch rzutach. Na dalszych rycinach przedstawiłam technikę przezskórnego szycia ścięgna Achillesa

Projekt wykonany dla: Klient indywidualny

Seria certyfikatów, które zaprojektowałam oraz zilustrowałam. Każdy z nich został ozdobiony ryciną tematycznie związaną ze szkoleniem, na którym można było go uzyskać.

Projekt wykonany dla: Klient indywidualny

Seria kolorowych ilustracji przedstawiających mózg z 3 różnych perspektyw z zaznaczonymi Polami Brodmanna. Ilustracje stworzyłam na potrzeby pracy doktorskiej.

Projekt wykonany dla: Klient indywidualny

To projekt, nad którym aktualnie pracuję. W planach mam stworzenie około 200 ilustracji i opracowanie ich w taki sposób, by cała publikacja pomagała w nauce anatomii będąc jednocześnie przyjemnością i dobrą zabawą. Docelowo ta publikacja będzie dostępna w moim sklepie.

Ilustracje oraz plakaty wykonane na zamówienie, ale także własne projekty oraz ryciny edukacyjne. Część ze znajdujących się w tym dziale prac udostępniałam do pobrania za darmo – jako pomoc dydaktyczna.